top of page

Shine SPA ritüelleri

Havlu

Eşiniz veya arkadaşınız ile Alacağınız bu paket program sizin huzura sükunete kaçışınız olacak. Bitkilerin iş birliği bu seansta sizin ile buluşuyor, jet su masajı ile başlayan seansınız, aromatik  peeling(ölü deniz tuzu,lavanta,esansiel lavanta yağı) vücudu ölü hücrelerden arındıracak, partneriniz ile aynı anda uygulanacak aromatherapy masajı huzuru ruhunuza kadar hissettirecek. 

REZARVASYON SÜRESİ  100 DAKİKADIR.

Shine'a kaçıs

De-lux Holistik

Bitkilerin şifalı eli bu paket programda gergin kasları gevşetir ve sizin bedeninizde doğadan medikal çözümler üretir.Bitkisel peelingi,
Jet su masajı, Siam Bitkisel masajı, baştan ayağa sizi yeniler, gergin kasları rahatlatır,toksinlerin vücudunuzdan atılımını sağlar.

REZERVASYON SÜRESİ 100 DAKİKADIR.

Masaj Yağları
Sıcak Taş Masajı

La-Stone

Farklı Bir uygulama tercih eden misafirlerimizin deneyebilecekleri Bir Paket programdır. Düz ve cilalı volkanik taşların ısıtılarak kullanılması ile yapılan bu işlem gergin kasların gevşetilmesi, stresten arınma ve baskı hissinden kurtulmak için mükemmel bir seçenektir akabinde uygulanacak klasik cilt bakımı misafirlerimize tamamlanma hissi verecektir.

REZARVASYON SÜRESİ  120 DAKİKADIR.

Reflex

Ayakların tüm vücudunuza etkisi bu ritüelde size bu güne kadar hissetmediğiniz değeri yaşatacak.Bitkisel ayak banyosu ayaklara çiçek açtırırken mineral ayak exfoliantı ile devam eden bu ritüel ve ardından uygulanan reflexologie masajı ile tüm vücudunuz,tedavi edici gücünü yaşatacak.

REZERVASYON SÜRESİ 60 DAKİKADIR.

Refleksoloji Tedavisi
Doğal Sabun ve Çiçekler

Hamam sefasının doruğa ulaştığı bu paket programda bedenimizi  tehdit eden günlük yaşantımızda stres artışına sebep olan zararlı toksin maddesinin vücuttan atılımını sağlayan geleneksel kese ve ardından tüm vücuda uyguladığımız isveç masajı yoğun kas gerginliklerini giderir.

REZARVASYON SÜRESİ  100 DAKİKADIR.

Türk Banyosu

bottom of page