Boyalık Shine SPA & Termal | Boyalık Beach Hotel SPA & Thermal Resort, Çeşme | İzmir

FİZİKSEL VE RUHSAL YENİLENME

Boyalık Shine Spa & Termal

Boyalık Shine Spa ile, ruhsal ve bedensel dinginliğe ulaşmanın gizemini keşfedin. Günlük yaşamın stresinden arınarak, büyülü ve egzotik bir yolculuğa çıktığınızı hayal edin. Alanında uzman ve deneyimli, sizi doğru terapiye yönlendirecek uzmanlarımızın hazırladıkları seanslarla bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

Her biri ayrı konseptteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen seanslarla ruh ve beden bütünlüğünüzü hedefleyen eşsiz deneyimlere kucak açın. Bitkilerin iş birliği ile ortaya çıkan doğal terapi yöntemleri ile kişisel bakımınızın keyfini çıkarın.

Rezervasyon & Bilgi

0232 488 88 00
ŞİFALI

Termal Havuz

Suyun tarihi tedavi edici gücünü, termalin şifalı iyileştirici özelliğini eşsiz bakım programları ile keşfedebilirsiniz.

ARINDIRICI

Buhar Banyosu

Buharın tazeleyici ve yenileyici gücüyle cildinizi arındırarak bedeninizin nefes almasını sağlayabilirsiniz.

RAHATLATICI

Sauna

Bedeninize zarar veren toksinlerden arınabilir, vücudunuzun hastalıklara karşı direnç kazanmasını sağlayabilirsiniz.

GELENEKSEL

Türk Hamamı

Geleneksel Türk hamamı ritüelleriyle vücudunuzdaki kan dolaşımını artırarak, gerginlik ve kas ağrılarınızı azaltabilir tazelik ve ferahlık hissini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Modern

Jakuzi

Huzur verici aromatik kokular eşliğinde, deniz suyu sirküle edilmiş jakuzide günün stresinden uzaklaşabilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

HUZURLU

Zen Bahçesi

Özel bakım seansınızın sonrasında rahatlamanız için tasarlanmış bu huzur bahçesinde anın tadını çıkarabilirsiniz.

RUHUN DİLİ BEDENDİR

Masaj ve Bakım

Her biri ayrı konseptteki bakım odalarımızda cildinize hayat verebilir, doğal terapi yöntemleri ile başlayan masaj seansı sonrası yenilenebilirsiniz.

BOYALIK SHINE SPA
Merak Edilenler
 • Termal Havuz'un Değerleri ?
 • Hangi Masajlar Uygulanıyor ?
  Shine Masaj
  Shine Spa imza masajıdır,ayaklar bedenin aynasıdır,ayaklara exfoliant ile başlayan bu masaj uygulaması organların ve kasların rahatlamasını seansın daha en başında garanti eder ve tüm vücut aromatik yağlar ile rahatlatıcı ve dinlendirici masaj uygulaması ile tamamlayıcı etki yaratır. (50 dk)

  Siyam Bitkisel Masajı
  Cildin E vitaminine doyması;Hazırlanan üç çeşit bitkinin bulunduğu bitki keseleri ısıtılmış fındık yağında bekletilir ve bu bitki keseleri ile tüm vücut masaj uygulaması yapılır,bir masajdan beklenecek dinlendirici etki,cildin vitaminler ile canlanması ve yenilenme hissi bu masaj uygulaması ile sizi saracak. (50 dk)

  Çikolata Masajı
  Aromatherapi tekniği ile uygulanan bu masaj uygulaması cildi sıkılaştırır toparlar ve toksinlerden arındırır,aromatik etkisi ile stresi sizden uzaklaştırır. (50dk)

  Aromatherapy Masajı
  Esensiyel yağların vücudumuzdaki dengeleyici etkisi bu seans ile öne çıkıyor. Enerji akışını düzenleyen size özel seçilen her bir karışım cennetten bir bahçe çalmışsınız gibi hissedeceksiniz. (90 dak.-50 dak.)

  Taş Threapy Masajı
  Volkanik dağların enerjisini seans odalarımıza kadar getiren, sıcak ve soğuk taşlar ile yapılan özgün ve alternatif bir masaj çeşidi.(50 dak.)

  İsveç Masajı
  Avrupa’nın bu en eski masaj çeşidi olan İsveç masajı tüm vücuda uygulandığında kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlamanızı sağlar. (50 dak.-30 dak.)

  Reflexoloji Masajı
  Nokta basınç masaj tekniği ile ayaklarda bulunan reflex noktalarına uygulanan, vücudu dinlendiren ve canlandıran, vücudu toksinlerden arındıran eşsiz masaj deneyimi. (45 dak.)

  Geleneksel Türk Masajı
  Osmanlı kültürünün sizlere bıraktığı en güzel sağlık suyu, hamamdan gelen güzellik, temizlik, cildinizin nefes alışını bu seanstan sonra duyacaksınız. (60 dak.)

  Hint Baş Masajı
  Bu seans zihninizi dinlendirerek ve rahatlatır; bedeninize sıkışıp kalmış duygusal sorunlarınızdan arındırır. Böylelikle dinlenmiş bedenin iyileştirme gücü ortaya çıkar. (30 dak.)

  Tedavi Masajı
  Akut ve kronik ağrılara karşı yapılır. Çok derin doku masajı ile, ancak fizyoterapi yoluyla iyileştirilebileceğine inanılan sorunların giderilmesine yardımcı olur. (30 dak.)

  Shiatsu Masajı
  Parmak ve avuç içleri ile meridyenler üzerindeki belirli noktalara uygulanan basınç sonucu tıkanmalar açılır ve böylece düzenli bir enerji akışı ve kan dolaşımı sağlanır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine de katkı sağlayacaktır. (45 dak.)

  Anti Stres Masajı
  Bedensel ve ruhsal yorgunluğunuzu geride bıraktığınız bu seans sırt bölgesine uygulanır,dokularda birikmiş suyun atılımını sağlar ve sizi kısa sürede yeniler. (20 dk)

 • Cilt ve Vücut Bakımları Nelerdir ?
  Cilt Bakımları
  • Lifting Cilt Bakımı - 75 Dakika.
  • Hassas Cilt Bakımı - 60 Dakika.
  • Klasik Cilt Bakımı - 60 Dakika.

  Vücut Bakımları
  • Vücut Cilası - 30 Dakika.
  • Çikolata Vücut Bakımı - 60 Dakika.
  • De-Lux Havyar Vücut Bakımı - 60 Dakika.
  • Argan Vücut Bakımı - 60 Dakika.

Tesis 10.000m² 'lik bir alana sahip olup. 253 oda ve 566 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Rezervasyon & Bilgi

0232 750 40 40

Otel İletişim & Bilgi

0232 488 88 00

Paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz, aramalarda ekstra ücret yoktur.

Boyalık Hotel

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.

Rezervasyon & Bilgi

0232 750 40 40