Toplantı & Davet | Boyalık Beach Hotel SPA & Thermal Resort, Çeşme | İzmir
KUSURSUZ BİR ORGANİZASYON.
Toplantı & Davet

Boyalık Beach Hotel; yoğun çalışma temponuzda işinizi keyifle birleştirmek için konforlu bir çalışma alanı yaratıyor. Toplantılarınızı ve sunumlarınızı daha renkli bir hale getirmek ve networkünüzü genişletmek adına; son teknolojik alt yapı ile donatılmış, modern, yenilikçi ve kişi sayısına göre özenle hazırladığı toplantı salonlarında kişisel yada genel davet ve toplantılarınızı planlamanın ayrıcalığını yaşayın.

Boyalık Beach Hotel; 400 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ile yemekli ya da kokteyl düzeninde gerçekleştirilebileceğiniz düğün organizasyonunuza ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyor. Davetinizi en ince detaylarına kadar planlamanızda yardımcı olacak organizasyon sorumlusu eşliğinde, düğün konseptinize karar verebilir, seçtiğiniz menüyü önceden tadabilir ve menü içeriğinde değişiklikler talep edebilirsiniz. Boyalık Beach Hotel'in yemyeşil bahçesinde gerçekleştirdiğiniz event ve düğün davet organizasyonlarınız unutulmaz olacak.

Rezervasyon & Bilgi

0232 488 88 00
MUHTEŞEM UYUM

Düğün ve Davet

Boyalık Beach Hotel; denize sıfır konsepti ve geniş çim alanında her detayı ile birebir ilgilenebileceğiniz, kalite ve zerafeti ön planda tutarak hayallerinizdeki düğün organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.

Boyalık Salonu
MODERN

Boyalık Salonu

400 kişi ağırlama kapasiteli, yüksek teknolojik alt yapı ile donatılmış ve bölünebilir modern salon konsepti ile benzersiz organizasyon ve toplantıların vazgeçilmezi.

TEKNOLOJİK

Palmiye Salonu

300 kişi ağırlama kapasiteli, yüksek teknolojik alt yapı ile donatılmış ve bölünebilir modern salon konsepti ile benzersiz organizasyon ve toplantıların vazgeçilmezi.

Begonvil Salonu
BENZERSİZ

Begonvil Salonu

110 kişi ağırlama kapasiteli, yüksek teknolojik alt yapı ile donatılmış ve modern iç dizaynı ile benzersiz organizasyon ve toplantıların vazgeçilmezi.

KUSURSUZ

Çok Amaçlı Salon

300 kişi ağırlama kapasiteli, yüksek teknolojik alt yapı ile donatılmış ve modern iç dizaynı ile benzersiz organizasyon ve toplantıların vazgeçilmezi.

Çok Amaçlı Salon
TOPLANTI & DAVET
Merak Edilenler
  • İnternet hizmeti var mı?
  • Kalabalık organizasyon şart mı?
  • Toplantımda ikram olabilir mi?
  • Toplantım kaç saat sürebilir?

Tesis 10.000m² 'lik bir alana sahip olup. 253 oda ve 566 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Rezervasyon & Bilgi

0232 750 40 40

Otel İletişim & Bilgi

0232 488 88 00

Paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz, aramalarda ekstra ücret yoktur.

Boyalık Hotel

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.

Rezervasyon & Bilgi

0232 750 40 40